ورود به سامانه

آخرین اخبار سایت
کار

 

 

 

  قوانین و مقررات

به سامانه اس ام اسی کار خوش آمدید. شما ضمن استفاده از این سایت ، موافقت خود را با شرایط و تعهد به انجام مفاد توافق‌، به شرح زیر اعلام کرده ‌اید.

قوانين زير بايد در ارسال ودريافت پيامک از طريق اين سرويس رعايت شود و عضويت و ادامه استفاده در اين سامانه به معناي قبول اين قوانين است :

 ارسال هرگونه پیامک غیرمتعارف ، برنده شدن ، اخذ اطلاعات بانکی ، دریافت جایزه، پیامک های سرکاری و شوخی ، ارسال پیامک سیاسی ( حتی با مجوز ) و هرگونه پیامک غیر اخلاقی و موارد مشابه ممنوع میباشد، متخلفین توسط سامانه نظارت بر اطلاعات تحت پیگرد قانونی قرار گرفته و سامانه سریعا مسدود و قابل بازگشایی نخواهد بود .

۱ – پيامهاي ارسالي توسط شما بايستي کاملا مطابق با قوانين کشور جمهوري اسلامي ايران باشد و نبايستي با هيچيک از شرايط زير منافات داشته باشد

محتواي پيام ارسالي مي‌بايست :

الف : کليه پيامک ها با محتواي  غير اخلاقي ، توهين ، شوخي ، جوک ، اعلام برنده شدن يا ارائه جايزه ، سرکار گذاشتن از طريق پيامک  (حتي دوستان و آشنايان)، اخاذي ، ارسال  پيامک از طرف بانک يا اپراتور ها ( همراه اول و ايرانسل ) ، و ارسال هرگونه پيامک که به نحوي فرستنده در آن مشخص نباشد

ب: با اصول و مباني دين اسلام و قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران مغايرت نداشته و در تضاد نباشد.

پ: باعث تشويش اذهان عمومي نگردد.

ت: به اخلاق حسنه حاكم بر جامعه آسيب نرساند.

ث: با سياستهاي فرهنگي، اجتماعي و اقتصادي كشور مغايرت نداشته باشد

چ:ارسال پيامکهاي جعلي از طرف شرکت ها و بانک ها با محتواي مشترک گرامي شما برنده …. شده ايد و غيره.

ح:ارسال هرگونه پيامکي از طرف نهاد هاي دولتي و امنيتي مانند مخابرات، وزارت اطلاعات، نيروي انتظامي و…

خ:به طور کلي شما به هيچ وجه نبايد هويت خود را براي شخص دريافت کننده اس ام اس مخفي کرده و يا تغيير دهيد

د:عدم استفاده از سامانه ي پيامک براي تبليغ وب سايت ها، سرويس ها و يا کالا هايي که بر خلاف قوانين جمهوري اسلامي ايران مي باشند.

۲- کليه پيامک در حوزه پزشکي ، پيراپزشکي ، دارويي ، آرايشي – بهداشتي ، ترک اعتياد و… بدون مجوز رسمي از وزارت بهداشت و نامه کتبي از سازمان نظام پزشکي کشور
۳- ارائه تسهيلات و وام هاي بانکي ، خريد و فروش فيش حج ، تور هاي داخلي و خارجي بدون مجوز

۴- با توجه به دستورالعمل روابط عمومي شرکت مخابرات ايران، ارسال پيامک تبليغاتي پس از ۲۱ شب ممنوع مي باشد و در صورت عدم رعايت مورد مذکور، پس از يکبار تذکر از جانب مديريت سامانه و تکرار ارسال پس از ساعت ۲۱ پنل کاربري شما بسته خواهد شد

۵- استفاده کننده مي‌بايد پاسخگوي مشتريان خود و پذيراي مسؤليت‌هاي مشتري‌مداري باشد.

۶- درصورت درخواست مقام هاي قضائي تمامي اطلاعات ثبت شده از شما در سايت، تحويل دستگاه هاي مربوط مي گردد.

۷-بدليل فيلترينگ شديد مخابرات کاربر موظف است قبل از ارسال پيام انبوه يکبار به صورت تست متن مورد نظر را بر روي گوشي همراه خود (همراه اول)  ارسال نموده  و از رسيدن آن به گوشي اطمينان حاصل فرمايد. در صورت فيلتر شدن پيام ها اين سامانه مسئوليتي بر عهده نمي گيرد.

۸ -مديريت سامانه مجاز به تغيير و حذف و اضافه ي قوانين خود ميباشد و در صورت تغيير قوانين جديد را به کاربران اعلام خواهد کرد.

۹ -درصورت تغيير قوانين مخابرات و ساير قوانين مرتبط با ارائه ي خدمات سامانه , در اسرع وقت به کاربران اطلاع رساني کرده و قوانين خود را تغيير خواهد داد.

۱۰ -مشخصات کاربري شما بايستي دقيقا با مشخصات اصلي شما در قسمت پروفايل يکسان باشد: نام و نام خانوادگي-کد ملي – شماره موبايل ، شماره ثابت ،کدپستي و نشاني پستي و..

۱۱-شما موظف هستيد به طور مرتب براي مشاهده تغييرات قوانين و مقررات مربوط ارسال پیامک به اين صفحه مراجعه نماييد و به مفاد آن عمل نماييد

دقت نماييد کليه پيامک هاي ارسال شما تحت کنترل دقيق سيستم مانيتورينگ ميباشد  و از آنجايي که اين سامانه جهت اطلاع رساني ، تبليغات و موارد اينچنين طراحي شده هرگونه پيامک با محتواي فوق تخلف محسوب شده و در صورت مشاهده سريعا مسدود خواهد شد و هيچ گونه هزينه عودت نــــــــــمي گردد.

مبلغ پرداختی جهت دریافت سامانه ارسال اس ام اس برای ابزار کار در منزل و کسب در آمد  از این سامانه ها  میباشد .

افراد موظف هستند :

 پس از ثبت نام اسکن کارت ملی خود را از طریق سایت برای شرکت از طریق لینک لینک ارسال مدارک درون قسمت کاربری ارسال نمایند.

مالکیت این سیستم برای افراد ثبت نام شده مادام العمر بوده و مثل سیم کارت شخصیشان باید از واگذاری آن به افراد غیر بدون هماهنگی با شرکت جدا خود داری فرمایید.

افراد موظف هستند در از این سامانه استفاده مفید و اجتماعی و در رابطه با تبلیغات و اطلاع رسانی استفاده نمایند

حق مالکیت این سیستم برای شما بوده و در حفظ و نگهداری نام کاربری و رمز عبورتان کوشا باشید.با توجه به خدماتی بودن سامانه ها در صورت درخواست عدم فعالیت از جانب شما تنها فقط میتوانید سامانه ارسال اس ام اس خود را به شخص دیگری که معرفی و مورد تایید باشد واگذار کنید ،امکان استرداد وجه واریزی از سوی سایت وجود ندارد .